דף הבית >> איזורי שירות מנעולן >> מנעולן במרכז >> מנעולן בבת ים
 

מנעולן בבת ים

ישנן סיבות רבות להזמנת מנעולן, בעת הזמנתכם חשוב לוודא שאתם עושים בחירה חכמה ובוחרים מנעולן בעל ניסיון וותק, בחירה במנעולן שאיננו מקצועי עלולה להסב לכם נזק כספי ונזק לרכוש שלא תמיד ניתן לתקן. דוגמא בולטת היא קיור דלת- אם מקצרים את הדלת יותר מידי או בצורה עקומה אין דרך חזרה.
 

אתה נעול? המפתחות שלך אבדו? מנעולן בבת ים ימצא את הפתרוןן הנכון

  • פריצת דלתות דירות בבת ים
  • פריצת רכבים
  • שירותי מנעולנות לעסקים / עבודה
  • פריצת כספות, לוקרים, תיבות דואר ועוד
  • החלפת מנעולים וצילינדר בבת ים


מנעולן בבת ים מתמחה בפריצת והחלפת מנעולים וכן בתיקון דלתות בבת ים. אם מנעול הדלת התקלקל או נשבר ניתן לבצע החלפת צילינדר ולקבל 5 מפתחות חדשים עם אחריות.
מנעולן אקספרס מספקים שירותי מנעולנות מתקדמים באישור משטרת ישראל, לנו תעודת מנעולן מורשה ומוסמך, מספקים שירות מקצועי ללא נזק. השירותים המוצעים הם מגוונים כולל שירות תיקון דלתות לבית, החלפת מנעולים לדלתות מכל הסוגים פריצת רכבים, קיצור דלתות ממ"ד , פריצת דלתות ועוד.

אנו מציעים שירותי חירום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע אך שאם חלילה נתקעת מאחורי דלת נעולה באמצע הלילה או בשבת חג ומועדים לא שגרתיים תדע שאנו זמינים בכל שעה ותוכל להזמין אותנו.

תיקון דלתות זכוכית בבת ים:
 

דלתות זכוכית זקוקות לתחזוקה נכונה היות ובדרך כלל השימוש בדלתות אלו אינטנסיבי ותדיר במיוחד, בעיקר סוג של דלתות אוטומציה שדורשות טיפול מיוחד בעקבות פעולתן האוטומטית הרציפה, למרות שלמעשה הפעולה הרציפה אמורה לשמור על תקינות הדלת כדי למנוע תקלות עתידיות ואת המצב הלא נוח של דלת תקולה שנשארת פתוחה כל היום או מסרבת להיפתח כשלקוח בדיוק הגיע.
 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים