דף הבית >> איזורי שירות מנעולן >> מנעולן בדרום >> מנעולן באשכול
 

מנעולן באשכול

 

חייגו: 052-977-0291


אנו מספקים לקהל לקוחותינו שירותי מנעולנות מקצועיים. מנעולן באשכול הוא בעל ניסיון מקצועי רב שנים, ותיק בתחום המנעולים והדלתות, בעל כישורים טכניים וידיים טובות לצד אדיבות ומסירות ללקוחות , נתונים אלו הופכים אותו להיות בעל מקצוע מצטיין ומומלץ ביותר.

ענף המנעולים מכיל בתוכו מגוון רחב ומגוון של שירותים, אנו נוכל לספק לכם את מרביתם. במידה ותזדקקו לשירות מנעולן צרו קשר - נשמח לתת לכם פתרונות מתאימים לכל בעיה שתדרש במנעול בדלת בכספת או ברכב.

בנוסף לכך, אנו מספקים חלקי חילוף איכותיים לדלתות במסגרת השירות. במקרים בהם יש להתקין או להרכיב מנעולים ידיות צילינדרים למיניהם אנו מציעים ללקוחותינו מנעולים וצילינדרים מקוריים מבתי היצרן המובילים בתחום וישנם גם צילינדרים זולים ופשוטים במחיר נמוך.

 

תיקון דלתות באשכול:

כאשר יש בעיה בדלת לא ניתן לנעול וזה משבית את השגרה כי לא ניתן לצאת מהבית, מנעול הדלת הוא המרכיב העיקרי בדלת והוא חייב לעבוד ללא רבב וללא תקלות. אבטחת הבית כולה תלויה במנעול הדלת- אם איננו פועל בצורה תקינה הבית איננו מאובטח והוא בסכנת פריצה. כך שאם הדלת איננה תקינה ולא מכוונת או שהיא עלולה להתנתק מהצירים אל תשאירו אותה ככה, הביטחון שלכם ושל בני ביתכם חשוב ביותר.
יש לבצע תחזוקה שגרתית בדלתות ולשמן את המנעול והצירים על מנת למנוע מקרים שבהם הדלת נתקעת.


 

מנעולן באשכול גם למקרה שהמפתח נשבר בתוך חור המנעול


כאשר יש מפתח שבור בצילינדר אין ספק שלא ניתן להכניס מפתח אחר לצילינדר או לנעול את הדלת, גם אם תצליחו לנעול לא יהיה ניתן לפתוח חזרה את הדלת ואז תאלצו להזמין גם שירות פריצת דלת וגם החלפת צילינדר.
אי פעם המפתח נשבר לך במנעול? הדרך הנכונה והבטוחה ביותר לחילוץ מפתח מהדלת היא על ידי הזמנת מנעולן מנוסה ומקצועי במקרים אלו.
מנעולן במועצה אזורית אשכול יגיע עם כלי עבודה מתאימים יחד עם כישורים וניסיון ויוכל לטפל בכל בעיה הקשורה לדלתות ומנעולים, במקרה זה ינסה לשלוף את המפתח באופן בטוח מהצילינדר , ואם לא - יחליף צילינדר. כאמור אם הדלת נעולה תידרש גם פריצה. 

 

מנעולן מועצה אזורית אשכול, מנעולן עוטף עזה, תיקון דלתות באשכול על ידי מנעולן מוסמך

 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים