דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בצפון >> מנעולן באור עקיבא
 

מנעולן באור עקיבא

 

מנעולן באור עקיבא מספק שירותי מנעולנות ופריצה מקצועיים באישור משטרת ישראל 24 שעות ביממה. השירות כולל פריצת דלתות, פריצת רכבים, פריצת כספות, מנעולים, החלפת מנעולים והחלפת צילינדר וכן קיצור דלתות ותיקון דלתות באור עקיבא.

תיקוני דלתות באור עקיבא:

אנו מספקים שירות תיקון דלתות לכל סוגי הדלתות. הדלת הנפוצה שקוראים לנו לתקן היא דלת פלדלת - דלת הכניסה לבית.

תיקון דלת פלדלת יכול להיות מסובך לעיתים, דורש התמחות מסויימת וניסיון בתיקון חלקיה השונים. למרות שרוב הדלתות נראות לכם אותו הדבר הן ממש שונות אחת מהשניה. בדלתות מסויימות מנגנון הנעילה הפנימי שונה, אורך ורוחב הבריחים שונה, וגם הצילינדר שמפעיל את המנעול שונה מדלת לאחת לשניה.
 

מנעולן באור עקיבא

מומחה בתיקון דלתות הגעה תוך 20 דקות

לפני שאתם מזמינים מנעולן חשוב לוודא שהוא בעל תעודה בתחום המנעולנות ויש לו ניסיון רב, מומלץ לשאול מספר שאלות בשביל השקט הנפשי שלכם- האם יש לו תעודת מנעולן מורשה , כמה שנים הוא עוסק בתחום, האם יש אחריות, כאשר מתבצעת עבודה כדאי שתהיו נוכחים או מישהו מטעמכם.
 

מנעולן באור עקיבא בעל ידע וניסיון:

בכדי להצליח לזהות תקלה בדלת פלדלת במהירות ובקלות המנעולן חייב להכיר את כל סוגי התקלות,
להבין אותן במהירות ולתקן אותן באופן ממוקד.

ישנן תקלות רבות שעלולות להיווצר בדלת פלדלת, הבעיה העיקרית היא כשמנגנון הנעילה תקוע. לקוחות רבים חושבים שהדלת תחזיק מעמד לעד ולא צריכה תחזוקה ומחוסר ניסיון פשוט לא מטפלים בדלת.
מנגנון דלת פלדלת זקוק פעם בשנה לשימון באמצעות תרסיס לשימון חלקים נעים בשם WD40 , לא מומלץ להתיז את ספריי השמן על הבריחים אם הפלטות שמגנות על מנגנון הנעילה סגורות, לא רק שהדבר לא יועיל אלא הוא עלול להזיק.