מנעולן באופקים

מנעולן באופקים

חייגו: 052-977-0291

 

כחלק משירותיו של מנעולן קיים שירות תיקון דלתות, השירות הנפוץ ביותר באופקים, הרי פעמים רבות ישנן תקלות בדלתות בעיקר בדלתות כניסה שהשימוש בהן גדול יותר, התקלות מונעות מהדלת להיפתח או תקלות שונות המצריכות מנעולן לצורך תיקונן.

מנעולן באופקים מעניק במסגרת שירותיו הנרחבים גם שירותי תיקון דלתות באופקים, בזכות כך שהוא מכיר היטב את מבנה הדלת בשל ניסיונו הרב בתחום המנעולנות- פריצת מנעולים והחלפת מנעולים, ולכן הוא יוכלו להעניק שירות מכל סוג שידרש ולכל סוג דלת כולל דלתות זכוכית של חנויות ודלתות ממ"ד כולל קיצור דלתות ממ"ד. 

 

להחליף או לתקן את הדלת?

דלת היא מוצר יקר ועלותה יכולה להגיע לאלפי שקלים, לכן אין צורך למהר להחליף דלת כאשר נתקלים בתקלה, מומלץ לנסות לתקן אותה בעזרת מנעולן המתמחה בתיקון דלתות באופקים. לעיתים נוצר רושם שכל תקלה קטנה בדלת היא סיבה להחליף אותה בדלת חדשה אך לא תמיד הפעולה הזאת נכונה וניתן לחסוך כסף עם התייעצות עם מנעולן שאיננו מוכר דלתות ושאין לו אינטרס לומר לכם לרכוש דלת חדשה, אם פעולתהתיקון תעלה יותר מחצי מעלות רכשת דלת חדשה כמובן שעדיף להחליפה.
 

תיקון דלתות באופקים ניתן לבצע כאשר:

בעת תקלה טכנית בדלת

במידה צירי הדלת במצב לא יציב, או שהדלת יצאה ממקומה, ניתן לתקן את הדלת. כמו כן, אם הדלת נגררת על הרצפה או שמנעול הדלת עצמו נהרס בשל ניסיון פריצה לבית ולא מתאפשרת פתיחה תקינה של הדלת ניתן לתקן.

דלת בעלת מראה לא אסתטי

לעיתים שיפוץ בית יכול להעמיד את בעלי הבית בהתלבטות, הדלת ישנה וכבר לא משתלבת יפה בעיצוב החדש, או שבמקרה אחר מדובר על דלת שהכלב שרט אותה, גם במקרה כזה ניתן לפתור את הבעיה על ידי מנעולן המתמחה בתיקון דלתות ולא להחליף את הדלת. ישנם פתרונות כמו שיוף וצביעת הדלת או הדבקת מגנט או טפט מרשים שיגרום לדלת להיראות ממש כחדשה.

ריצוף חדש או הדבקת פרקט:

אין צורך להחליף דלת!! ניתן לקצר אותה באופן שתתאים למידות החדשות של המשקוף והרצפה, זה מתבצע בצורה אסטטית ויפה.

לסיכום- ברוב המקרים ניתן לתקן דלתות ואף לשפץ אותן בצורה מקצועית כדי להימנע מרכישת דלת חדשה גם אם זה באופן זמני לכמה שנים, הרי תוכלו בעתיד להחליף לדלת חדשה.

 

מנעולן באופקים 24 שעות ביממה:

מנעולן אקספרס הינה חברה ותיקה ואמינה המעסיקה מנעולנים מורשים ומוסמכים באישור משטרת ישראל, אנו נעזרים במהלך עבודתנו בכלי עבודה וחלקי חילוף ברמה גבוהה ביותר, המסייעים לנו לבצע את העבודה במהירות, באופן מדוייק וללא נזק. כאשר אתה בוחר להזמין את השירות של מנעולן באופקים אתה מקבל לא רק מנעולן איכותי ומקצוען אלא גם שירות אמין וישר.
אנו מספקים שירותי מנעולנות במספר תחומים החל מפריצת רכבים ודלתות ועד לתיקון דלתות זכוכית והתקנת ידיות בהלה ושירותי חירום רבים.
נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים.