מנעולן באבן יהודה


 
 

מנעולן באבן יהודה מספק שנים שירותי מנעולנות מקצועיים באבן יהודה. השירות ניתן 24 שעות ביממה לכל אורך ימות השבוע כולל שבת וחגים.

אנו מספקים שירותי תיקון דלתות באבן יהודה באופן מקצועי ואמין וכן החלפת צילינדר ומנעולים.

 

תיקון דלתות באבן יהודה על ידי מנעולן באבן יהודה:

מנעולן באבן יהודה הינו מנעולן מורשה ומוסמך, בעל תעודת הסמכה וכן אישור יושר ממשטרת ישראל. העבודה מתבצעת באופן מקצועי ואמין בעזרת כלי העבודה המתקדמים ביותר אשר מבטיחים עבודה מדוייקת ללא נזק. 
אנו משתמשים בחברתנו אך ורק בחלקי חילוף לדלתות שהינם מקוריים באריזה פתוחה אשר נפתחת לראשונה בבית הלקוח. 


 
מנעולן באבן יהודה

החלפת צילינדר - מנעולן באבן יהודה:

מה עלייך לבדוק לפני שאתה מזמין מנעולם לשם החלפת צילינדר? גם כאשר מדובר במנעול כספת מתקדם, או מנעול רב בריח המצוי כמעט בכל בית בישראל, חשוב לוודא שהמנעולן שתרצה להזמין לביתך או לבית העסק שלך, יישא עמו תעודת מנעולן מורשה ותעודת יושר ממשטרת ישראל - יש לנושא חשיבות רבה, מומלץ גם לבחון כמה זמן הוא עוסק בתחום והאם יש לו ניסיון בבעיה אליה הוא הוזמן על מנת שתהיה בטוח שיש באפשרותו להציע לך פתרון ראוי, מספר סוגי מנעולים וצילינדרים שונים, וכן הסבר אודות אופן השימוש של כל מנעול ומנעול עם אחריות בצורה מסודרת.
 

שירותי מנעולנות באבן יהודה 24/7:


אנו מספקים שירותי מנעולנות מקיפים 24 שעות ביממה בכל שעה שתצטרכו שירות, שירותי החירום עשויים אף להציל חיים ולכן הם בעלי חשיבות רבה. אנו מספקים בנוסף לשירותי מנעולנות לבית למשרד ולעסקים את שירותי הרכב שלנו- פריצת רכבים באבן יהודה ללא נזק ובאופן מידי.