החלפת ציר לדלתות זכוכית

חייגו: 052-977-0291


לעיתים אין מנוס ויש צורך להחליף את צירי הדלת, הדבר עלול לקרות גם לדלתות זכוכית. 
המצב הסטטי של הצירים הוא גורם מפתח לחוסר תפקוד אופטימלי של דלת, כלומר כאשר צירי הדלת אינם זזים ומונעים הם נשחקים ומחלידים, ולכן על מנת לשמור עליהם תקינים לפני שיצוצו בעיות גדולות בדלת יש לנקוט במספר אמצעים ולשמור על צירי הדלת במצב טוב במשך תקופה ארוכה של זמן.

הצירים אחראים לתמיכה במשקל הדלת, רגישים במיוחד לשימוש אינטנסיבי ומצד שני חייבים הנעה על מנת שישמרו במצב תקין.. 
הצירים חייבים להיות חזקים במיוחד על מנת שיצליחו להחזיק את משקלה הרב של הדלת לאורך זמן.

אחת הבעיות השכיחות ביותר של צירים היא של חמצון, במיוחד בצירים החשופים למזג האוויר קיצוני או עם לחות גבוהה (מטבחים וחדרי אמבטיה או בבתים וחנויות הקרובים מאוד לים).
כאשר חלודה מופיעה על צירי הדלת, המנעולן מסיר את הציר, מנקה את החלודה עם מוצרים טבעיים או עם נוגדי חמצון תעשייתיים להסרת חלודה, ולבסוף מורח ג'ל נפט או שמן תעשייתי.

 

החלפת ציר בדלת זכוכית

החלפת ציר עליון לדלת זכוכית:

לדלתות זכוכית ישנם צירים ייעודיים המתאימים לדלתות זכוכית בלבד. ציר עליון לדלת זכוכית הוא בעל כיסוי המגן עליו עשוי מפלטה, הוא ממוקם בחלקה העליון של דלת הזכוכית ותפקידו לקבע אותה למשקוף מצד אחד של הדלת וכך תתאפשר סגירת ופתיחת הדלת באופן נוח. 
 

החלפת ציר תחתון לדלת זכוכית:

הציר התחתון בדלתות זכוכית הינו בעל כיסוי פלטה אשר מגנה עליו וכן מקנה מראה אסטטי. 
הוא נמצא בחלקה התחתון של הדלת ותפקידו קיבוע הדלת למשקוף בצד אחד בכדי לאפשר הנעה לכיוון סגירה ופתיחה של הדלת.החלפת ציר לדלת זכוכית תתבצע באופן מקצועי על ידי מנעולן מוסמך שמתמחה בדלתות זכוכית, ניתן לתאם שירות מנעולן אקספרס גם באופן מיידי
 

חייגו אלינו: 052-977-0291 מנעולן אקספרס