דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בתל אביב
 

​החלפת מנעולים בתל אביב

 
החלפת מנעולים בתל אביב
 

מנעולן בתל אביב זמין 24/7 ויוכל להגיע באופן מיידי גם כאשר לא מדובר במקרה חירום. בהגעתו אליכם הוא יאבחן את סוג הדלת וסוג הנעילה שלכם, אם תרצו ניתן לבצע החלפת מנעול לסוג שמותקן אצלכם בדלת או שניתן לשדרג את המנעול לדגם מתקדם יותר בעל רמת מיגון גבוהה יותר.

כאשר הדלת נעולה יש לבצע פריצה תחילה ורק אז לבצע החלפת צילינדר או החלפת מנעול , בהתאם לבדיקה מהו החלק הבעייתי. 

 

מתי מזמינים החלפת מנעולים בתל אביב?

  • לאחר שפרצו לדירתכם דרך הדלת הראשית - שדרגו לצילינדר איכותי יותר והתקינו מנעול כספת.
  • במעבר דירה יש לבצע החלפת צילינדר ולמנוע בצעד זה גישה למי שמחזיק בעותק מפתח לדירתכם.
  • בעת סכסוך בין שותפים לדירה או לעסק, הדייר שנשאר יחליף צילינדר בתל אביב ובצדק.
  • לאחר אובדן / גניבת מפתח יש להחליף צילינדר למען השקט והביטחון.

 

מנעולן בתל אביב מבצע החלפת צילינדר בתל אביב באופן מהיר ומקצועי

אנו מחזיקים מגוון רחב של צילינדרים לבחירת הלקוח- רב בריח, מולטילוק, מגנום, ייל ובנוסף מגוון פתרונות למניעת פריצה.
כאשר אתם לחוצים וצריכים למצוא פתרון מיידי לדלת נעולה או תקולה, אין סבלנות לעשות סקר שוק ולשאול חברים. הצורך הבהול במנעולן עלול להוביל בסופו של דבר לפשרה והזמנת מנעולן זמין ומהיר שאינו מקצועי או אמין מספיק.

אחת ההשלכות הגדולות ביותר היא דווקא לא המחיר שעלול להיות מאוד גבוה ומפתיע אלא החוסר ביטחון שקיבלתם מנעול שמפתחותיו שוכפלו או שאתם חשופים לפריצה בעקבות חוסר אמון במנעולן. לרוב מקרים כאלה לא קורים אבל כן חשוב לדעת למנוע אותם לנקוט באמצעי זהירות כאלה ואחרים.

על כן, גם כשהכל תקין ושגרתי קחו לכם כמה דקות לחפש מנעולן טוב למקרה הצורך, ובמקרה חירום כאשר חלילה תיתקעו מחוץ לרכב או לבית תדעו שיש לכם כבר טלפון של מנעולן מורשה ואמין.
אובדן מפתח או תקלה טכנית בצילינדר אלו בעיות תדירות שמתרחשות המון ולכן מומלץ להתכונן מראש ליום שכזה.

 

שמירה על ביטחון בעזרת החלפת מנעול:

החלפת מנעול זהו פתרון מעולה לשמירה על ביטחון כנגד פריצות. תדירות הפריצות לעסקים קטנים ובתים פרטיים בעליה גדולה ומחובתו של כל בעל עסק או בעל בית פרטי להגן ככל שניתן על הנכס שלו, לאטום היטב כניסה מחלונות, ולבדוק את תקינות הדלת ומנגנון הנעילה שהרי לא סתם נאמר "פרצה קוראת לגנב". 

בעקבות העליה בתדירות הפריצות לדירות ועסקים בישראל, ההמלצה היא לא להסתפק אך ורק באזעקה ומצלמות, שכן למרבה הצער לפורצים יש את הדרכים שלהם לנטרל את האזעקות ומפני מצלמות האבטחה הם מסתתרים בעזרת כובעים. אם כך, החלפת מנעולים בתל אביב על ידי מנעולן מקצועי, תקנה לכם ללא ספק שקט נפשי וביטחון.

מנעולן בתל אביב ישמח לסייע ולתת ייעוץ מיגון לביתכם או לבית העסק שלכם, לבדוק האם ישנה האפשרות לפרוץ בקלות, לבחון האם יש חלונות הזזה שאינם ננעלים בטריקה ועוד. החלפת מנעולים בתל אביב, התקנת מנעולים בתל אביב, החלפת מנעול בת"א, החלפת צילינדר בתל אביב