דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים ברמת גן
 

החלפת מנעולים ברמת גן


החלפת מנעולים ברמת גן
 כמו כל חומר, גם מנעול מתבלה עם הזמן, אם המנעול שלכם ישן מאוד יותר מ20 שנה בדלת (מדובר על המנעול- מנגנון הנעילה שהוא החלק הגדול ולא על הצילינדר שהוא החלק הפנימי) כנראה שהוא כבר לא יעמוד בפני פריצה אגרסיבית של פורץ, חוק התיישנות החומר מוכיח זאת ומהחשש עדיף להחליף למנגנון נעילה חזק ועמיד.

מנעולן אקספרס מבצעים החלפת צילינדר והחלפת מנעולים ברמת גן באופן מקצועי עם אחריות  מלאה על המנעול ועל העבודה. העבודה מתבצעת על ידי מנעולן ברמת גן שהוא מנעולן מוסמך ומורשה באישור משטרתי, אמין מקצועי ואדיב. 
אנו מבצעים החלפת מנעול ברמת גן, התקנת מנעולים ברמת גן, תיקון מנעולים ברמת גן, החלפת צילינדר ברמת גן קיצור דלתות ועוד

החלפת מנעולים ברמת גן באופן מקצועי


מנעולן ברמת גן הינו מנעולן מקצועי ומוסמך, פועל 12 שנים בתחום ולכן הוא יבצע כל עבודה שקשורה במנעולים ודלתות באופן מקצועי ואיכותי. כאשר מחליפים מנעול או מתקנים את הדלת חשוב לוודא שהדבר נעשה בידי מנעולן מיומן שיבצע זאת במהירות ללא תקלות ונזק.
 

החלפת צילינדר ברמת גן

לעיתים שירותי מנעולנות מסויימים יהיו שירותי חירום, החלפת צילינדר ברוב המקרים לא יהיה כמקרה חירום אלא אם כן יש ילד תקוע מאחורי הדלת ויש צורך לפרוץ ולהחליף צילינדר. אם כך- פריצת לבית, פריצת דלת- זהו שירות חירום. בנוסף לכך - פריצת רכב או פריצת ארגז אופנוע, וזהו בעיקרון.

ישנם שירותי מנעולנות שאינם שירותי חירום והם ניתנים בשגרה כמו תיקון דלתות ברמת גן, כיוון דלת, שדרוג צילינדר או מנעול ברמת המיגון, החלפת צילינדר בבית חדש לאחר מעבר דירה, החלפת מנעול בתיבת דואר, החלפת אביזרים לדלת כמו- החלפת ידיות, ידיות בהלה, מחזיר דלת ועוד. 


מנעולן ברמת גן זמין 24 שעות ביממה עם זמן הגעה מהיר במיוחד ומחיר אטרקטיבי