​החלפת מנעולים בראש העין

החלפת מנעולים בראש העין
 

כשמדובר על השקט והביטחון שלכם ושל משפחותיכם- אסור להתפשר, ביחרו במנעולן אמין ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום המנעולנות, מכיוון שהחלפת צילינדר או מנעול באופן חובבני- שאינו מקצועי עלולה לגרום נזק לדלת הבית, למנגנון הנעילה או לגרום לתקיעת הדלת, הצורך בפריצת דלת ותיקון הדלת שיגבו מכם הרבה יותר כספים מאשר הייתם מזמינים מנעולן מקצועי מלכתחילה ולא מנסים באופן חובבני לפתור את הבעיה. 

כיצד מתבצעת החלפת צילינדר בראש העין בצורה מקצועית?

החלפת צילינדר בראש העין נעשית בעזרת מנעולנים מורשים בלבד שהינם בעלי ניסיון ובעלי מיומנות גבוהה. מנעולן בראש העין מחזיק ברכב מבחר רחב של צילינדרים מנעולים וידיות לבחירתכם לפי רמת מיגון שתבחרו ולפי תקציבכם. 
 

החלפת מנעולים לאחר מעבר דירה

לאחר שנכנסתם לדירה חדשה הצעד הראשון לביטחון שלכם הוא החלפת צילינדר, וזאת על מנת שתוכלו להיות בראש שקט שאתם הבלעדיים שמחזיקים במפתח ורק אתם יכולים להיכנס לדירתכם. אל תיקחו סיכון, בצעו החלפת מנעולים בראש העין מיד לאחר העברת הריהוט והמוצרים היקרים.

כאשר אנו מדברים על החלפת מנעולים בראש העין אנו מתכוונים גם להחלפת צילינדר שכן הצילינדרים הם חלק מן המנעול, לרוב ניתן להסתפק אך ורק בהחלפת צילינדר ואין צורך להחליף את כל המנעול- מנגנון הנעילה של הדלת, במיוחד אם החלפתם צילינדר כי המפתח אבד ולא בעקבות תקלה.

 

החלפת צילינדר בראש העין מסוגים שונים:


קיימים סוגים רבים ושונים של מנעולים ושל צילינדרים וכל סוג מתאים לדלת שונה, לכן לפני שאתם רוכשים מנעול בחנות בדקו מה סוג הדלת ואיזה גודל מנעול יכנס שם כדי שלא תיקנו סתם. הדבר הכי פשוט זה להזמין את מנעולן בראש העין אליכם הביתה והוא כבר יבצע את ההתאמה וההתקנה וזה יצא בסופו של דבר מחיר זהה עם כל ההתרוצצות שלכם. 

בחרו במנעולן מורשה עם תעודה מוסדרת ויציג לכם אותה ממש בתחילת העבודה.

שיהיה בהצלחה בבחירת המנעולן,   
בברכה, מנעולן בראש העין.