דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים בקרית מלאכי
 

​החלפת מנעולים בקרית מלאכי

כאשר אנו מדברים על החלפת מנעולים בקרית מלאכי אנו מתכוונים גם להחלפת צילינדר שכן הצילינדרים הם חלק מן המנעול, לרוב ניתן להסתפק אך ורק בהחלפת צילינדר ואין צורך להחליף את כל המנעול- מנגנון הנעילה של הדלת, במיוחד אם החלפתם צילינדר כי המפתח אבד ולא בעקבות תקלה. 
 

החלפת מנעולים בקרית מלאכי  לאחר מעבר דירה

לאחר שנכנסתם לדירה חדשה הצעד הראשון לביטחון שלכם הוא החלפת צילינדר, וזאת על מנת שתוכלו להיות בראש שקט שאתם הבלעדיים שמחזיקים במפתח ורק אתם יכולים להיכנס לדירתכם. אל תיקחו סיכון, בצעו החלפת מנעולים בקרית מלאכי מיד לאחר העברת הריהוט והמוצרים היקרים.

קיימים סוגים רבים ושונים של מנעולים ושל צילינדרים וכל סוג מתאים לדלת שונה, לכן לפני שאתם רוכשים מנעול בחנות בדקו מה סוג הדלת ואיזה גודל מנעול יכנס שם כדי שלא תיקנו סתם. הדבר הכי פשוט זה להזמין את מנעולן בקרית מלאכי אליכם הביתה והוא כבר יבצע את ההתאמה וההתקנה וזה יצא בסופו של דבר מחיר זהה עם כל ההתרוצצות שלכם.

החלפת מנעולים בקרית מלאכי

החלפת מנעולים בקרית מלאכי באופן מקצועי

בזמן פעולת החלפת מנעולים התאמת המנעול או הצילינדר לדלת חשובה מאוד, התקנה רופפת תגרום לדלת שלכם להיות פריצה וכן המנעול יצא מכלל שימוש במהרה, הוא יתקלקל כעבור מספר חודשים במקום להחזיק מספר שנים בעקבות עומס לא נכון שיושב עליו. 
ישנם סוגי צילינדרים שונים בעלי רמות מיגון שונות, יש צילינדרים סינים פשוטים ויש את רב בריח ומולטילוק שהם ברמה גבוה ומחזיקים מספר שנים.

 

בחירת מנעולן בקרית מלאכי 


תחום המנעולנות, דורש מן המנעולן להיות מוכן וזמין בכל עת ובכל שעה לקריאות מלקוחות.
המנעולנים של חברת מנעולן אקספרס פזורה בשטח, במרכז הארץ בשפלה ובקרית מלאכי, על מנת שבכל מצב ובכל שעה תוכלו לקבל מענה של שירותי מנעולן בקרית מלאכי, פורץ רכבים בקרית מלאכי, שירותים מיידים לצורך לתיקון דלתות בקרית מלאכי, שירות פורץ דלתות בקרית מלאכי, החלפת מנעולים וכל שירותי המנעולנות נוספים הנדרשים.בחרו במנעולן מורשה עם תעודת הסמכה מסודרת שיציג לכם אותה ממש בתחילת העבודה.

שיהיה בהצלחה בבחירת המנעולן,   
בברכה, מנעולן אקספרס.