החלפת מנעולים בפתח תקווה


החלפת מנעולים בפתח תקווה
 

המפתח אבד? אתם עוברים דירה?
מנעולן אקספרס מונה צוות מנעולנים מורשים ומוסמכים אשר מספקים שירותי מנעולנות 24/7 בכל שעה כולל לילות. אנו פועלים באישור משטרת ישראל.

 

פריצת דלת והחלפת צילינדר בפתח תקווה:

בסיטואציות שאנו תקועים מאחורי דלת נעולה כולנו רוצים להיות פורצי מנעולנים מתוחכמים כמו שרואים בסרטים ולדעת לפתוח כל דלת באמצעות סיכת שיער או כרטיס אשראי. רוב האנשים ינסו לפעול באופן כלשהו, על מנת לצאת מסיטואציה חסרת האונים שבה הם עומדים מול דלת נעולה שלא ניתן לפתוח אותה, בין אם זה לדחוף מקל לחור הצילינדר או סרגל מתכת בין לשונית ומשקוף הדלת, או אולי לבעוט בדלת כדי לנסות לפרוץ אותה..

אבל האמת היא שכל ניסיון כזה עלול לגרום לנזק למנעול, למשקוף או לדלת עצמה ולעלות לכם הרבה יותר יקר. מנעולן מקצועי ומיומן ידע איך לפרוץ דלת עבורכם גם מבלי להזיק לה ולחלקיה השונים.


 

החלפת מנעולים בפתח תקווה עם אחריות מלאה:

מנעולן אקספרס הוא בעל ניסיון עשיר ובעל ניסיון רב בפריצת דלתות מכל הסוגים: פלדלת, דלתות עץ, מתכת, אלומיניום, זכוכית, שערים ודלתות עם פרופיל בלגי. אנו מספקים שירותי מנעולנות מכל הסוגים: פריצת דלת, תיקון דלת, מיגון דלתות, החלפת מנעולים וצילנדרים בפתח תקווה, התקנת מנעולים חכמים, מנעולי ביטחון, סוגרי דלת, ידיות בהלה, תיקון דלתות זכוכית, התקנת סוגרי דלת, קיצור דלתות, מנעולים חשמליים, מנעולים אלקטרו- מגנטיים ואלקטרו- מכניים, החלפת פרזולים וידיות לדלתות ועוד ...

מנעולן בפתח תקווה מספק מענה אמין, מקצועי ומהיר ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיות כאחד בכל אזור המרכז.
אנו מספקים מענה מושלם, שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר 24 שעות ביממה באישור משטרת ישראל ותעודה מקצועית. מעניקים אחריות מלאה על כל עבודה ועל כל מוצר שאנו מתקינים בדלת.