דף הבית >> החלפת מנעולים בשרון >> החלפת מנעולים בפרדסיה
 

החלפת מנעולים בפרדסיה


החלפת מנעולים בפרדסיה
 
חייגו: 052-977-0291
 

פרצו לדירה שלכם? עברתם לדירה חדשה? המפתח אבד?

אם כך אתם צריכים שירותי החלפת צילינדר. 

החלפת צילינדר בפרדסיה 24/7 :

כאשר מדברים על החלפת מנעולים לרוב מתכוונים להחלפת צילינדר, שהוא ליבו של המנעול, החלק הקטן יותר הפנימי שאליו נכנס המפתח, לרוב אין צורך להחליף מנעול, מנעול לא יכול לעבוד ללא צילינדר.

עוברים דירה? על מנת להבטיח שאתם תהיו הבלעדיים עם המפתח לדלת הדירה שלכם החליפו צילינדר, כך תחמנעו מפריצות או כניסה של אנשים לא רצויים שיש להם עותק של המפתח לדירה.

פריצה לביתכם - בין אם הפריצה בוצעה באמצעות פריצה שקטה - באמצעות עותק של מפתח והמנעול נשאר תקין ובין אם היא בוצעה על ידי פריצה אלימה תוך גרימת נזק למנעול - מומלץ לבצע החלפת צילינדר. הסיבה היא שכך שהפורצים לא יצליחו להיכנס לדירתכם בשנית וכדי שתוכלו לנעול את הדלת כמו שצריך.

 

החלפת מנעולים בפרדסיה

תקלה במנעול - לפעמים נגרם נזק לצילינדר בגלל שחיקה או מפתח שנשבר בתוכו. בעקבות כך יש לבצע החלפת צילינדר, על מנת לאפשר לכם לסגור את הדלת ולנעול אותה כראוי. לפעמים נגרם נזק למנעול- נזק למנגנון הנעילה הגדול שמחזיק את הצילינדר, בעקבות כך יש לבדוק אפשרות לתקן אותו ואם הוא ישן מאוד אז להחליפו בחדש. 

מנעולן בפרדסיה מספק שירותי החלפת מנעולים באופן מקצועי עם אחריות מלאה. הוא מנעולן מורשה ומוסמך בעל תעודת הסמכה באישור משטרת ישראל. מנעולן בפרדסיה יגיע אליכם במהירות האפשרית עם צילינדר חדש או מנעול חדש המתאימים לדלת שלכם, יבצע החלפת חלק במהירות ללא נזק.

אנו מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי ואמין ולהתקין בדלת שלכם צילינדר איכותי העומד בכל דרישות התקן. 
להזמנת שירותי החלפת מנעולים חייגו: 052-977-0291