דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז
החלפת מנעולים במרכז          
 

החלפת מנעולים במרכז


 

החלפת מנעולים במרכז מתבצעת באמצעות מנעולן במרכז שמעניק שירות מקצועי אדיב ואמין 24 שעות ביממה, מספק לא רק החלפת מנעולים אלא את כל השירותי מנעולנות שהלקוח דורש, אנו מקצוענים בעלי ניסיון של 13 שנים ולכן נוכל לפתור כל תקלה שתיהיה באופן מקצועי ומהיר.
 

החלפת מנעולים במרכז על ידי מנעולן מוסמך

מנעולן במרכז הינו מורשה ומוסמך בעל הכשרה למקצוע מנעולן באישור משטרת ישראל, אנו עובדים על פי נהלי חברה נוקשים ומספקים ללקוח שירות אדיב מקצועי מהיר וללא נזק. 
לנו יש ניסיון רב בפריצת דלתות, החלפת מנעולים מכל סוג, החלפת צילינדר לדלת, אנו מספקים מחירים משתלמים ונוחים ודואגים שתהיו מרוצים. 

 
החלפת מנעולים במרכז

החלפת צילינדר במרכז בדלתות מכל הסוגים

המנעול הוא החלק המרכזי במיגון הבית שלכם, 70% מהפריצות מתרחשות מהדלת, 30% מתרחשות מהחלון. הדלת מגדירה את ביתכם כמקום מאובטח ופרטי אך זוהי גם הפרצה לגנב, עליכם לדעת כיצד למגן את הדלת באופן הבטוח ביותר כדי להצליח למנוע את הפריצה הבאה. 

לעיתים החלפת צילינדר במרכז זה לא בגדר המלצה אלא חובה לדוגמא כאשר המפתח אבד או נגנב ומוצא המפתח עלול למצוא את הבית נניח כתוב על המפתח או לידו את הכתובת או תיק של אישה עם ת.ז או מסמך מהדואר שאובד יחד עם המפתח עלול לסכן א ביטחונכם בבית, במקרה כזה חובה להחליף צילינדר.

 

החלפת מנעולים - כיצד להימנע מטעויות?

בעת הזמנת שירות מאת מנעולן מנוסה ומקצועי, באפשרותך להימנע מטעויות שאנשים רבים חוזרים עליהם בכך שתוכל לשאול במידת הצורך אודות המנעול או הצילינדר על מנת לוודא את התאמתו אליך- ישנם אנשים שמבקשים סוג מסויים של צילינדר ולפעמים הוא לא מתאים לדלת שלהם כלל. כאשר אתה בוחר מנעול עלייך לוודא את כמות עותקי המפתחות שמגיעים עם המפתח, אם תרצה לשכל לפעמים ניתן לעשות זאת במקום והדבר יחסוך לך כסף וטרטור.

כמו כן מומלץ לוודא שאכן בזמן התקנת המנעול שאכן מדובר במנעול חדש ולא משומש או ששוכפלו מפתחותיו.
באפשרותך לדרוש שיציגו בפניך תעודת מנעולן בתוקף באישור ממשטרת ישראל. על מנת להבטיח לעצמך את השקט והביטחון שאותו אתה מחפש, מומלץ לבקש הסבר אודות מתן האחריות בגין ביצוע החלפת הצילינדר ומהי תוקפה.