החלפת מנעולים בכפר סבא


החלפת מנעולים בכפר סבא
 
חייגו: 052-977-0291
 

החלפת מנעולים או צילינדרים בכפר סבא - 

לעתים אנשים נתקעים מחוץ לדלת ביתם או דלת עבודתם בגלל מפתח שנגנב או אבד או בגלל שצילינדר התקלקל, או בגלל שהמפתח נשבר בחור המנעול. במקרים כאלו, לא מספיק שמנעולן יהיה מומחה בפריצת דלתות, אלא יש צורך שהמנעולן יתמחה גם בהחלפת מנעולים וצילינדרים ותיקון דלתות. באופן זה, המנעולן יוכל לפתור כל בעיית נעילה.

מנעולן בכפר סבא להחלפת צילינדר:

כאשר מזמינים מנעולן חשוב מאוד לבחור במנעולן אמין ומקצועי בעל יושרה מקצועית גבוהה שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שתחום המנעולים והפריצות הינו תחום מאוד רגיל ולכן בעייתי, התעסקות במקצוע זה ללא הסמכה הינה פלילית.
על מנת לזכות בתואר מנעולן נדרש לקבל תעודת יושר ורישיון ממשטרת ישראל על מנת לוודא שאנשים מפוקפקים לא יעסקו בפריצת דלתות למטרות פליליות, וחשוב לוודא שאותו מנעולן שהזמנתם אכן מחזיק בתעודת יושר מן המשטרה או תעודת מנעולן מורשה, אחרת, תהיו עלולים לגלות שביתכם חלילה נפרץ ורוקן כמה ימים לאחר שהזמנתם מנעולן ללא רישיון, וזהו מצב מאוד לא נעים.

מנעולן מכפר סבא של חברת מנעולן אקספרס הוא מנעולן מורשה ומוסמך באישור משטרת ישראל, מעניק אחריות מלאה לאחר ביצוע העבודה. האחריות ניתנת גם על החלקים שהוחלפו בדלת וגם על העבודה.

חשיבותו של המנעול למיגון ומניעת פריצה בכפר סבא

ישנו הבדל עצום בין בית או עסק שאליו יש מספר דלתות כניסה לבית דירה נניח בקומה 3 לדוגמה, מתוך 8 קומות. הכניסה אליה יכול להיות מדלת הבית בלבד. במקרה זה לצילינדר חשיבות גבוהה ביותר מהסיבה שהוא השוער העיקרי לפריצה לדירה. במקרה זה חשוב לבחור בצילינדר איכותי בעל רמת מיגון גבוהה
במידה ומדובר על בית פרטי בעל חלונות הזזה רבים, דלתות כניסה נוספות ועוד פרצות, אחריות הצילינדר כממגן ראשי לכניסה יורדת בהרבה, ואז חשוב לקחת צילינדר טוב וחסין נגד פריצות אך לחלוטין אין סיבה לבחור בטוב ביותר, ולהקפיד כמובן במיגון החלונות על ידי מנעולים לחלונות הזזה ולשקול מצלמות אבטחה.