דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים ביהוד
 

החלפת מנעולים ביהוד

 


 
נעולים מחוץ לרכב או לבית שלכם? אנו בחברת מנעולן אקספרס מציעים שירותי מנעולן מקצועי לתושבים בכל אזור המרכז וכן ביהוד. אנו מספקים שירותי מיגון ומנעולנות ופתרונות אבטחה לבית או לעסק וכן לרכב עם יחס אישי. מנעולן ביהוד מתחייב לדאוג באופן אישי מקצועי ואדיב ללקוחות ותמיד להעניק איכות גבוהה של שירות.

ביטחון לאחר החלפת צילינדר ביהוד

הבטיחות והביטחון שלכם הם לא נושאים שאפשר לקחת כמובן מאליו. מנעולן ביהוד שם בחשיבות עליונה את היבט חשוב זה - הבטיחות של הלקוח אשר מקנה לו אורח חיים שקט ובטוח. שירותי החלפת מנעולים ביהוד הם המומחיות שלנו. 
אם אתם מחפשים מנעולן על מנת לבצע החלפת צילינדר או שאתם זקוקים לשירות פורץ מנעולים ביהוד שהוא מוסמך על מנת שיפרוץ את דלת הבית עבורכם במקרה של אובדן מפתח או בעיה בצילינדר אז מנעולן ביהוד זמין 24 שעות ביממה.
פריצת דלתות ביהוד מתבצעת ללא נזק ובאופן מיידי ומהיר, לאחר ביצוע העבודה תינתן אחריות מלאה.

 

מתי יש צורך לבצע החלפת מנעולים?

החלפת מנעולים מבצעים בעיקר כאשר מנעול מתקלקל או במקרים כאשר המנעול מתחיל להראות סימני חלודה או זיוף בעבודתו ולא ניתן לתקנו בשום דרך. צילינדר מחליפים בתדירות גבוהה הרבה יותר לעומת מנעול, מחליפים צילינדר במקרים רבים בהם רוצים לקבל מפתחות חדשים, לדוגמה לאחר מעבר דירה, אובדן צרור מפתחות או לאחר פריצה. 
לרוב, לאחר מעבר דירה מחליפים את הצילינדר של המנעול על מנת להיות רגועים ובטוחים שאין מפתחות נוספים אשר מוחזקים אצל הקבלן / הדיירים הקודמים / פועלים ששיפצו את הדירה והשתמשו במפתח תקופה.


במידה והחלטתם להזמין מנעולן כדאי לשים דגש שאכן המנעולן שתכננתם להיעזר בו לצורך החלפת מנעולים בדלת שלכם יהיה אמין, מקצועי ובעל ניסיון, בשביל שעבודת החלפת מנעולים או כל עבודה אחרת שתתבצע על ידינו תתבצע על הצד הטוב ביותר.
מומלץ לבדוק שאכן מדובר בבעל מקצוע הנושא תעודת מנעולן מורשה.

 


 

מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים