החלפת מנעולים בחולון


החלפת מנעולים בחולון
 

כאשר מדברים על החלפת מנעולים בחולון הכוונה היא גם להחלפת צילינדר, שכן הצילינדרים מהווים חלק מקבוצת המנעולים, ברוב המקרים ניתן להסתפק בהחלפת צילינדר בלבד ולא יהיה צורך להחליף את כל המנעול- מנגנון הנעילה של הדלת, במיוחד כאשר סיבת החלפת הצילינדר היא בעקבות אובדן מפתח ולא בעקבות תקלה. 

סיבה נפוצה להחלפת צילינדר היא לאחר כניסה לבית חדש - מעבר דירה, הצעד הראשון לביטחון שלכם הוא החלפת צילינדר, על ידי נקיטת צעד זה תוכלו לוודא שאתם הבלעדיים אשר מחזיקים בעותק המפתח לביתכם ואתם הבלעדיים אשר רשאים להיכנס אליו. מוטב לא לקחת סיכון מיותר, בצעו החלפת מנעולים בחולון כבר בהעברת הריהוט הראשוני.

 

בחירת מנעול בעת החלפת מנעולים בחולון

קיימים סוגים רבים של מנעולים ושל צילינדרים וכל סוג יתאים לדלת אחרת, לכן לפני בחירה או רכישת מנעול בחנות או אצל המנעולן בדקו מה סוג הדלת ואיזה גודל מנעול יוכל להיכנס אליה על מנת שלא תיקנו מנעול שאיננו תואם, כמובן שכאשר המנעולן מבצע את העבודה אין לכם מה לדאוג ולבדוק, בהנחה שהוא מקצועי ואמין.

הפעולה הפשוטה והמהירה ביותר היא להזמין את מנעולן בחולון אליכם לדלת ביתכם והוא כבר יבצע את ההתאמה וההתקנה של המנעול ובסופו של דבר המחיר יהיה זהה למרות כל ההתרוצצות שלכם. 

בזמן החלפת צילינדר בחולון ההתאמה של המנעול או הצילינדר לדלת חשובה במיוחד ואפילו קריטית, התקנה רופפת עלולה לגרום לדלת שלכם להיות מועדת לפריצה או לגרום למנעול לצאת מכלל שימוש במהרה, הוא עלול להתקלקל כעבור מספר חודשים במקום מספר שנים בעקבות עומס לא נכון שמכביד על פעולתו.

בחרו במנעולן מורשה עם תעודה באישור משטרת ישראל אשר יציג אותה בפניכם ממש בתחילת העבודה.


שיהיה בהצלחה בבחירת המנעולן,  
בברכה, מנעולן בחולון.