דף הבית >> החלפת מנעולים בשרון >> החלפת מנעולים בהרצליה
 

החלפת מנעולים בהרצליה

 
חייגו: 052-977-0291
 

מנעולן אקספרס מספקים שירותי החלפת צילינדר והחלפת מנעולים מסוגים שונים עבור לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים המתגוררים בהרצליה והסביבה.

מחליפים מנעולים בהרצליה בבית או בעסק מסיבות שונות:

  • כאשר הצילינדר מתקלקל או יש בעיה מסויימת בדלת

  • בעקבות מפתח שאבד

  • כאשר רוצים לשדרג את רמת המיגון

  • לאחר החלפת בעלות על הדירה או העסק וזקוקים למפתחות חדשים.

 

החלפת מנעולים בהרצליה

נתקעתם מאחורי דלת נעולה? 

מציאת מנעולן טוב זוהי משימה חשובה שאין לזלזל בה כלל, במיוחד כאשר עלולים להזדקק לו בשעת חירום. פרט לכך, תמיד עדיף לבחור במנעולן מקצועי בעל ניסיון וותק.
אחת הדרישות המרכזיות כדי להיחשב למנעולן מקצוען וטוב היא זמינות מהירה ולכן חשוב לבחור מנעולן שיהיה תושב הרצליה או תושב השרון ויתמצא היטב בדרכים וברחובות העיר הרצליה וזאת בשביל להימנע מעיכובים מיותרים בעת הגעתו. 

הזמנתו של מנעולן תהיה הכרחית בעת מצבי חירום לדוגמא כאשר מפתח נתקע בחור המנעול בדלת או חלילה פרצה שריפה ויש לכודים בבית. 
במקרה של גניבת מפתח או אובדן מפתחות יהיה צורך להזמין מנעולן בהרצליה במהירות האפשרית כדי לדאוג להחלפת מנעולים או לפתרון  אחר שימנע מגנבים לפרוץ לדירה. בכדי להיות בטוחים ולהימנע מטעויות בבחירת המנעולן, עליכם יהיה לדרוש הצגת תעודות מתאימות שמוכיחות ידע מקצועי וכן תעודת יושר ממשטרת ישראל לוודא עבר נקי. זהו מבחן אמינות בסיסי שיש לבצע ואם אין למנעולן את המסמכים הדרושים, כדאי מאוד לחפש בעל מקצוע אחר.  

 

כיצד למנוע בלאי במנעול - מנעולן בהרצליה מסביר

שימוש בתדירות גבוהה בדלת גורמת עם הזמן לשחיקת המנעול, אם לא משמנים אותו מידי פעם, וממשיכים להשתמש בדלת למרות שהיא חורקת, שהמנעול הולך קשה או שקולטים שזה עוד שניה נתקע, הדבר פוגם בתפקוד המנעול ועלול להביא ליציאתו מכלל שימוש ולתקיעת הדלת.

יש לאנשים נטייה להזניח דברים אלו כי הם חושבים שזה סובל דיחוי וברגע האמת הדלת נתקעת, מאחרים לעבודה, ועלות הפריצה היא דבר שבכלל לא לקחנו בחשבון. מסיבה זו, נדרשות פעולות תחזוקה כדי לשמר את מנגנון הנעילה להאריך את חיי המדף שלו.

התחזוקה השוטפת כוללת בין היתר הימנעות מטריקת הדלת בחוזקה והימנעות מתנועות חדות במפתחות. כמו כן יש לשמן את מנעול הדלת בשמן מתאים כדי להימנע מהגעה למצב שיש חלודה במנעול או ולחות ואבק במנעול. מנעולן בהרצליה ידריך אתכם מה לעשות כדי למנוע נזקים מסוג זה.

כדאי לזכור שאלה פעולות פשוטות שלא אורכות זמן רב שאתם בהחלט מסוגלים לבצע בעצמכם כדי לשמור על הדלת שלכם ולהימנע מחוסר נעימות וכן הוצאות מיותרות.