דף הבית >> החלפת מנעולים בשפלה >> החלפת מנעולים בגדרה
 


החלפת מנעולים בגדרה


 
חייגו: 052-977-0291

סיבות לביצוע החלפת מנעולים בגדרה :

  • בעת כניסה לדירה חדשה- על מנת שהמפתח שלכם ישאר אך ורק אצלכם ולא יסתובב אצל זרים, כי עותק של המפתח עלול להימצא אצל הדייר הקודם או בעל הבית או הקבלן או המתווך- ולא ניתן לדעת זאת.
  • צילינדר שמסתובב בקושי רב כאשר מסובבים את המפתח בצילינדר לשם פתיחת ונעילת הדלת ובמקרים מתקדמים הדלת תיתקע. אם הצילינדר התקלקל אין ברירה אחרת מאשר להחליפו בחדש, החלפת מנעולים בגדרה תהיה מומלצת לפני שהדלת נתקעה. תקיעת הדלת תאלץ אתכם לבצע פריצה.
  • אובדן / גניבת מפתח.
  • שדרוג המנעול או הצילינדר לרמת מיגון גבוהה יותר.


 
מנעולן בגדרה
 מצוות חברת מנעולן אקספרס יוכל להגיע לדירה או לעסק שלכם בכל קריאה הקשורה במנעולים ודלתות. שירותי החלפת מנעולים בגדרה זמינים 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע כולל שבתות וחגים.
 
מנעולן בגדרה הינו מנעולן מורשה בעל תעודת הסמכה וניסיון של 12 שנים בתחום.

 

החלפת צילינדר בגדרה

במידה ואתם זקוקים לשירותי החלפת צילינדר בגדרה לשירותכם חברת מנעולן אקספרס זמינה 24 שעות ביממה בהם נוכל להתאים עבורכם פתרונות רבים ושונים אשר דרושים עבור ביצוע החלפת צילינדר ומנעולים גדרה. השירות הוא מיידי ופועל לאורך כל שעות היממה.
 
הדבר החשוב ביותר בשבילנו כחברה מובילה בתחום המנעולים בישראל בעת ביצוע החלפת צילינדר אצלכם הוא איכות ההתקנה, חשיבות איכות ההתקנה היא גדולה יותר מאשר איכות המנעול או הצילינדר. הסיבה הנעוצה בעיניין היא שאם חלילה יותקן מנעול או צילינדר באופן רופף ורשלני על ידי אדם חסר ניסיון, ישנו סיכוי גבוה שהמנעול לא יותקן היטב ויהיה פריץ מאוד ואף יתקלקל במהירות עקב עומס לא נכון שמקשה על פעילותו ושוחק אותו.


 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים