דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בגבעת שמואל
 

החלפת מנעולים בגבעת שמואל

 

האם אתה נעול מחוץ לבית שלך?
איבדת את המפתח לדלת?
שברת את המפתח?

 

החלפת צילינדר בגבעת שמואל היא הפתרון


מנעולן בגבעת שמואל מתמחה בהחלפת כל סוגי המנעולים והצילינדרים לביתך או לעסק שלך ויכול להתקין עבורך את המנעולים הנכונים והמתאימים ביותר לדלת שלך, לתקציבך ולרמת המיגון שאתה זקוק לה.
חשוב להתאים את הצילינדר לרמת המיגון הנכונה לבית שלכם על מנת להצליח לשמור עליו מפני פורצים פוטנציאליים.

בנוסף, המנעולן יכול להפוך את המפתח שלכם למפתח מאסטר שפותח דלתות רבות ומתאים לכל המנעולים שלכם בבית או בעסק. דבר זה מספק נוחות רבה, מתאים 
במיוחד לבתי עסק או משרדים או מבנים בעלי דלתות מרובות. 

 

החלפת מנעולים בגבעת שמואל 24/7

במידה ויש בביתכם חפצי ערך מסוימים שאתם מעוניינים לשמור מוגנים באפשרותכם להשתמש במנעולים מיוחדים בעלי רמת מיגון גבוהה שאנו מחזיקים ונוכל להתקינם עבורכם. 
מנעולן בגבעת שמואל מבצע החלפת מנעולים בגבעת שמואל 24 שעות ביממה תחת שימוש בחלקי חילוף כמו מנעולים וצילינדרים איכותיים במחירים נוחים ומשתלמים.


בזמן פעולת החלפת מנעולים התאמת המנעול או הצילינדר לדלת חשובה מאוד, התקנת מנעול בצורה רופפת תגרום לדלת שלכם להיות מועדת לפריצה וכן המנעול יצא מכלל שימוש במהרה, הוא עלול להתקלקל כעבור מספר חודשים במקום להחזיק מספר שנים בעקבות עומס לא נכון שמקשה על פעולתו. 
ישנם סוגי צילינדרים שונים בעלי רמות מיגון שונות, יש גם צילינדרים תוצרת סין פשוטים ויש את רב בריח ומולטילוק שהם ברמה גבוהה ומחזיקים מספר שנים.