דף הבית >> החלפת מנעולים במרכז >> החלפת מנעולים בגבעתיים
 

החלפת מנעולים בגבעתיים


החלפת מנעולים בגבעתיים
 
חייגו: 052-977-0291


מנעולן אקספרס מבצע החלפת צילינדר בגבעתיים והחלפת כל סוגי המנעולים לדלתות מכל סוג. אם דלת דירתכם נעולה או תקועה ואתם זקוקים לשירותי מנעולן נשמח לסייע 24 שעות ביממה. 
 

החלפת צילינדר לאחר פריצה בגבעתיים


הפעולה הראשונה שמנעולן בגבעתיים ממליץ לעשות לאחר פריצת דלת פלילית היא להחליף לצילינדר בעל רמת מיגון גבוהה יותר כנגד פריצה שקטה. כמו כן גם אם הדלת נתקעה או שהמפתח אבד ויש צורך לבצע פריצת דלת חוקית בעזרת מנעולן בגבעתיים, יהיה צורך להחליף צילינדר לאחר הפעולה.

החלפת מנעולים בגבעתיים ודרכים למגן את הדלת לאחר פריצה פלילית

פרצו לכם לבית? בכדי להתאושש מהמכה ולדאוג לכך שזו תהיה הפעם האחרונה נשמח לתת עצות ושירות מונע. לא נעים לחוות פריצה לבית, אנשים שחוו פריצות לביתם מספרים שזו אחת החוויות היותר קשות שעברו.

תאר לעצמך הגעה לבית מבולגן, תחושה שזרים שהו בביתך ללא אישורך, חיטטו בחפציך, פלשו למקומות הכי אינטימיים שלך, מדובר בתחושות קשות מאוד.

חוץ מפנייה למשטרה ולחברת הביטוח חשוב לזכור אין אבטחה מוחלטת, אבל יש דרכים לשפר אותה, להקשות על הפורץ ולגרום לו להבין שמוטב לו לוותר. ישנם דרכים רבות להקשות על הפורץ.

מנעולן בגבעתיים מבצע החלפת צילינדר בגבעתיים 24/7

מנעולן בגבעתיים ימליץ לכם על סוגי מנעולים או צילינדרים שונים, מומלץ לבצע התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה שכן מי שפרץ פעם אחת ישוב ויפרוץ, במיוחד כשהתנאים נוחים למעשה הפריצה. 

לאחר פריצה פלילית זה זמן טוב לשקול מעבר למנעול ביומטרי (טוב גם במקרה שאתם מרבים לאבד או לשכוח את המפתח) או קודן.

פיתרון נוסף לבעיות פריצה הוא התקנת מנעול נוסף- מנעול כספת. אם תתקינו עוד מנעול על דלת הכניסה לביתכם, הפורץ עשוי לחזור בו מכוונתו לפרוץ לבית, שכן ריבוי מנעולים מסבך את פעולת הפריצה במיוחד מנעול כספת שקשה לפריצה ולכן ודאי יעדיף לעזוב את דלת ביתכם ולהמשיך הלאה לחפש את מזלו במקום אחר.