דף הבית >> החלפת מנעולים בדרום >> החלפת מנעולים באשקלון
 

החלפת מנעולים באשקלון

 


ישנם מקרים רבים בהם נזדקק לשירות מנעולן באשקלון מבלי להיות מוכנים- ברגע הכי לא צפוי. מנעולן אקספרס מעניקים מגוון שירותי מנעולנות:

החלפת צילינדר באשקלון:

מקרה נפוץ של החלפת צילינדר יתבצע במעבר לדירה חדשה. חשוב לחליף צילנדר באופן מיידי מכיוון שבוודאי ישנם מספר אנשים שמחזיקים מפתח לדירה החדשה שלכם, או הדיירים הקודמים, בעל הבית הקבלן או אפילו שכן שקיבל עותק מהדייר הקודם, לכן כדאי לבצע החלפת צילינדר בכל מקרה ותבטיחו לעצמכם שקט נפשי.

אנו ממליצים לבצע החלפת צילינדר כבר ביום הראשון להעברת הריהוט והציוד הפרטי לדירה החדשה. לאחר צעד חשוב זה תהיו היחידים שיש להם מפתח- ואין לזרים אפשרות להיכנס לביתכם ובעזרת החלפת מנעולים באשקלון שהינה פעולה פשוטה ומהירה, כך תחושת הביטחון שלכם בעיר אשקלון תהיה רבה.

החלפת מנעולים באשקלון

אבטחת הבית בדירות- החלפת מנעולים באשקלון:

אם אתם מתגוררים בשכירות באשקלון או אמורים לעבור לדירה באשקלון שימו דגש עליון בתחום אבטחת הבית שלכם. התקינו מנעול עליון או מצלמת אבטחה או אפילו עינית דיגיטלית שמצלמת. הקפידו על צילינדר ברמה טובה המוגן מפני פריצה שקטה.

החלפת מנעולים בבתים פרטיים:

אם אתם מתגוררים בשכירות או בבית פרטי באשקלון, מומלץ שתחליפו מנעולים בדלתות בביתכם החדש למנעולים איכותיים ומתקדמים. חשוב להתקין צילינדר איכותי ומתקדם שמספק הגנה נאותה לא רק בדלת הכניסה הראשית לבית אלא גם בדלתות כניסה אחרות כמו דלת הכניסה מהחניה או דלתות ממרפסות לבית ובשער הכניסה.

רצוי להשקיע במערכת נעילה מתקדמת בבתים פרטיים במיוחד- לא רק במערכת אזעקה ומצלמות, אלא במנעולים איכותיים ומוגנים מפני פריצות. אתם מוזמנים להיעזר בשירותי מנעולן באשקלון 24 שעות ביממה.